Blog

Jak se psal příběh značky Alaskan

Bylo nebylo, jednoho letního dne se narodil do rodiny plné psů nový čtyřnohý přírůstek. Už od začátku bylo jasné, že bude mít lásku a vztah k přírodě a zvířatům. Ve svých 12 letech si vyprosil svého prvního psího parťáka plemene Alaskan. Toto neoficiální plemeno v České republice nebylo tehdá moc známo a tak se zrodila přezdívka "Johny Alaskan".

Pod touto přezdívkou začal Honza běhat canicross. V roce 2013 přišel s myšlenkou Rozběháme Česko, která měla za cíl zvednout lidi z gauče a ukázat jim krásnu tohoto sportu. A to se povedlo!

Díky zkušnostem získané na této cestě vznikl další sen. Založit vlastní značku pro všechny milovníky outdooru a zvířat, která je bude motivovat k pohybu. Přes rok ladění designu, vymýšlení střihů a testování se zrodila na podzim 2023 první čelenka. O půl roku později se k čelence přidává tričko a na jaře 2024 se sen stává realitou.

Je nám ctí, že jsi jeden z prvních, kdo tyto řádky čte a může se tak podívat na naše výrobky, kterou jsou vyráběny v České republice. V každém balíčku máme pro tebe připravený malý dárek s osobním vzkazem.

Budeme rádi, když se přidát do našeho KLUBU a navzájem se tak budeme motivovat.

Honza Bielik, zakladatel značky, a tým

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz